Beh System Co. Ltd.

  صفحه نخست  ویترین      خدمات      تعرفه      تماس با ما     درباره ما     

Najm Accounting Software

بیش از ربع قرن است که برنامه حسابداری نجم باختر در صدها موسسه و شرکت خصوصی و نیمه خصوصی بکار گرفته شده است سهولت استفاده از این برنامه آنرا به یکی از برنامه های محبوب حسابداران خبره تبدیل کرده است برنامه حسابداری نجم باختر به دلیل مستقل بودن از سیستم عامل بر روی هر پلتفرمی به راحتی نصب و اجرا می شود این استقلال از سیستم عامل سطح امنیت برنامه را بالا برده و امکان آسیب آن توسط ویروسهای کامپیوتری و بدافزارها به حداقل می رسد برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سیستم جامع حسابداری نجم باختر بر روی تصویر فوق کلیک کنید


آیا اطلاعات مالی خود را بطور منظم ثبت و بررسی می کنید؟ ثبت اطلاعات مالی بطور منظم و تهیه گزارشات دقیق از آن لازمه یک زندگی منظم در جهان مدرن است. گزارشات مالی همانند عقربه ها و نشانگرهای تعبیه شده در داشبورد یک خودرو، شما را از وضعیت پیش روی تان آگاه می کند. بدون توجه به این نشانه ها ممکن است با بحران های مالی روبرو شوید و یا حداقل از استفاده بهینه منابع مالی خود محروم بمانید. اگر اطلاعات مالی شما بدون نظم و نرم افزار مشخصی جمع آوری شود بعد از مدتی تنها با انبوهی از اطلاعات نا مفهوم روبرو خواهید بود. یک نرم افزار خوب مالی اطلاعات روزمره شما را جمع آوری و مرتب می کند و در زمان مورد نیاز گزارشات مالی دقیق و کاربردی به شما عرضه خواهد کرد. با این گزارشات مالی دقیق قادر خواهید بود که تصمیم گیری های مالی مناسب انجام دهید و با خانواده یا همکاران خود با زبان مشترک و دقیقی مشورت کنید. ثبت منظم اطلاعات مالی شما را قادر می کند که بتوانید اشتباهات را مرور کرده و اختلافات را با استفاده از زبان مشترک بر طرف کنید.


پشیبانی اطلاعات در سیستم حسابداری مزیت سیستمهای مالی مکانیزه نسبت به سیستمهای دستی آنست که در مدت کوتاه و با صرف انرژی اندک می توانید یک کپی از اطلاعات خود تهیه نمائید. در صورتی که پشتیبانی منظم از اطلاعات مالی خود تهیه کنید، هرگز نگران از بین رفتن اطلاعات خود نخواهید بود. بهترین استراتژی برای پشتیبانی از اطلاعات آنست که هر روز اطلاعات خود را در سه محل جداگانه و مستقل کپی کنید. برنامه حسابداری نجم باختر پشتیبانی اطلاعات شما را در مدت کوتاه و با حجم بسیار کم انجام می دهد. کافیست به قسمت پشتیبانی در صفحه امکانات سیستم بروید و گزینه پشتیبانی بر روی هارد و یا فلش را انتخاب کنید. در صفحه جدید آدرس محل پشتیبانی را انتخاب کرده و با فشردن کلید tab بین گزینه ها جابجا شوید و در نهایت گزینه select را انتخاب کنید. در صورتیکه در این محل از قبل فایلهای پشتیبانی وجود داشته باشد سیستم به شما هشدار می دهد. بعد از اتمام پشتیبانی می توانید دو فایل ایجاد شده را به دستگاههای دیگر هم منتقل کرده و یا از طریق اینترنت ارسال کنید. .